1398/11/27 يكشنبه کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند: نشست بصیرتی نمازگزاران مسجد سیدالشهداء در کتابخانه امیرالمومنین(ع) برگزار شد کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند گفت: نشست بصیرتی امام جماعت مسجد سیدالشهداء با جمعی از نمازگزاران این مسجد در کتابخانه امیرالمومنین(ع) نهاوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محمد کاظم زمانی فرد؛ کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند از برگزاری نشست بصیرتی با سخنرانی حجت الاسلام شعبانی امام جماعت مسجد سید الشهداء به همراه نماز گزاران پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در کتابخانه امیر المومنین(ع) خبر داد.

وی تصریح کرد: نماز گزاران به همراه حجت الاسلام شعبانی امام جماعت مسجد، پس از اقامه نماز مغرب و عشاء از قسمت های مختلف کتابخانه و نمایشگاه کتاب که بمناسبت دهه فجر در کتابخانه برگزار شده بود بازدید کردند.

کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) ادامه داد: در این برنامه حجت الاسلام  شعبانی به زوایای مختلف پیشرفت جمهوری اسلامی ایران از نظر اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی پرداخت و از ایرانی امن و قدرتمند در منطقه از نظر علمی و فناوری و نظامی یاد کرد.

حجت الاسلام شعبانی در پایان این نشست گفت: اقشار مختلف جامعه باید نگاهی عمیق به جمهوری اسلامی داشته باشند و پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه باشند.

 [PageVisit]