1398/11/27 يكشنبه سرپرست کتابخانه مرکزی همدان خبر داد: برگزاری جشن انقلاب با محوریت سردار دلها سرپرست کتابخانه مرکزی همدان گفت: جشن انقلاب با محوریت سردار دلها در بخش کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان همدان طاهره فضلعلی سرپرست کتابخانه مرکزی اظهار کرد: به مناسبت چهل و یکمین بهار سبز انقلاب اسلامی جشن انقلاب کتابخانه مرکزی همراه با معرفی کتاب،مسابقه کتابشناسی انقلاب و شعرخوانی با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

وی افزود:  بخش کودک کتابخانه مرکزی به مناسبت دهه فجر فعالیت‌های فرهنگی متنوعی  از قبیل نمایشگاه کتاب با عنوان کتاب انقلاب دربخش کودک  و در راستای آشنایی با اعضای کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی با انقلاب اسلامی ایران و رویکردهای آن ایستگاه درنگی در انقلاب با محوریت بسته‌های مطالعاتی حدیث انقلاب ویژه گروه کودک و نوجوان  برپا شد.

سرپرست کتابخانه مرکزی همدان با بیان اینکه مسابقه انشاء نویسی با عنوان ما یاوران سردار و پاسداران علم و تکنولوژی هستیم زیرا... و نیز برگزار شد تصریح کرد:  برگزاری نشست‌های کتابخوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای با همکاری مدرسه ریحانه النبی و نمایشنامه خوانی از جلد ششم کتاب هدهد سفید، با عنوان سرمی برای رستم  نیز برای اعضای کودک و نوجوان برگزار شد.

فضلعلی همچنین از بازدید مهد کودک پویان، پریان و روشنا و   مدارس فروغ و صادقیه  در این ایام فرخنده  خبر داد و گفت: برنامه‌هایی چون قصه گویی و پویش نقاشی برای اعضای کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: خوانش و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب برای اعضای کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی با حضور حاج آقا ماهیان در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی برگزار شد.

سرپرست کتابخانه مرکزی همدان تصریح کرد: همچنین پرواز بادباد ک‌ها بر فراز کتابخانه مرکزی به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب در بخش کودک اجرا شد.

 [PageVisit]