1398/11/24 پنجشنبه مسئول کتابخانه عمومی فجر: نشست نمایشنامه خوانی«اول اسم بابا» برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی فجر شهرصالح‌آباد ازبرگزاری نشست نمایشنامه خوانی شهرستانی در این کتابخانه عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانههای عمومی استان همدان، هاجر بیگی، مسئول کتابخانه عمومی فجر شهرصالح‌آباد،شهرستان بهار از برگزاری  نشست نمایشنامه خوانی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار تحت عنوان«اول اسم بابا» به مناسبت دهه مبارک فجر در سالن آمفی تئاتراین کتابخانه عمومی خبر داد.

وی افزود: یکی از راه‌های حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که تا حد زیادی می‌تواند در تحقق این امر کمک کند، توجه به کودکان و نوجوانان است به طوری که هرچقدر این گروه سنی با مفاهیم دفاع مقدس آشنا شوند، سبب برکاتی است که کمترین آن، درک  دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل جدید است.

مسئول کتابخانه عمومی فجر تصریح کرد:  در همین راستا، نمایشنامه  «اول اسم بابا»در سالن آمفی تئاتر توسط گروه روزنه  آبی با حضور نوجوانان شهر صالح آباد  در سالن آمفی تئاتر اجرا شد.

بیگی ادامه داد: این نمایشنامه که به قلم «بهار کریم زاده» تالیف شده است، داستان خواهر و برادری به نام‌های سینا و نسیم است که  به دنبال تهیه پولی هستند تا مادربزرگشان را به مشهد بفرستند و از این طریق نذر پدر شهیدشان را ادا کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 61