1398/11/24 پنجشنبه مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره): برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه علامه طباطبایی(ره) به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره)از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجر دراین کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، الهام رضوانی جلال، مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره)شهر لالجین،شهرستان بهار، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجرباحضوربانوان ودانش آموزان مدارس ومهدکودک هاخبر داد.

وی اظهار کرد: دهه فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه، روزهایی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود که در آن مردمانی خدا جو، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره) تصریح کرد:  در همین راستا و به منظور آشنایی هر چه بیشتر اقشار مختلف جامعه علی الخصوص کودکان با دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ برپایی نمایشگاه کتاب و آذین بندی کتابخانه، نشست کتابخوان کتابخانه‌ای با حضور بانوان، بازدید حدود 150 دانش آموز از 5 مدرسه از کتابخانه، برگزاری مسابقات کاردستی، نقاشی و کتابخوانی،جشن های قصه گویی و رنگ آمیزی همگانی، بازدید از خانواده معظم شهدا و غبارروبی گلزار پاک شهدا از جمله اقداماتی بود که در این دهه مبارک در کتابخانه علامه طباطبایی(ره) صورت پذیرفت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 55