1398/11/24 پنجشنبه مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی خبر داد: برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه به مناسبت دهه مبارک فجر مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در دهه فجر در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان همدان، مجید بیگلری، مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: در این کتابخانه  برنامه‌های فرهنگی متنوعی در راستای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی  برگزار شد.

وی نقد کتاب" فصل پنجم سکوت" اثر محمدرضا بایرامی را یکی از برنامه‌ها شمرد و گفت: این کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و ویژه رده سنی نوجوان است که با حضور دانش آموزان مدرسه عفاف در کتابخانه به بوته نقد و بررسی گذاشته  شد.

مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی  شوندی تصریح کرد: سایر برنامه‌های اجرا شده در این کتابخانه شامل نشست کتابخوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای، مسابقه کاردستی، مسابقه نقاشی، جمع خوانی از کتاب"کودتای نوژه" و "امام آمد"، قصه گویی از کتاب‌های "امام آمد" و "آسمان پرستاره" برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع انقلاب اسلامی، بازی پانتومیم کتاب، تندخوانی و صحیح خوانی از کتابهای "و حرکت آغاز می شود" و "  چشمه مهتاب"، بازدید از کتابخانه، مسابقه نقاشی با موضوع انقلاب، مسابقه کاردستی بوده است.

بیگلری افزود: این برنامه‌ها با محوریت انقلاب اسلامی و کتابهای مربوطه برگزار شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 43