1398/11/24 پنجشنبه مسئول کتابخانه آیت اله فاضلیان ازندریان اعلام کرد: برگزاری جشن انقلاب در کتابخانه آیت‌الله فاضلیان مسئول کتابخانه آیت اله فاضلیان ازندریان از برگزاری جشن انقلاب در کتابخانه آیت‌الله فاضلیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، سعید لطیفی، اظهار کرد: در ایام دهه فجر و در راستای گرامیداشت دلاورمردیها و شجاعتهای فرزندان رشید ایران اسلامی در خلق حماسه بزرگ انقلاب اسلامی و طلوع فجر پیروزی انقلاب با همکاری و همراهی اعضای فعال کتابخانه جشن انقلاب در سالن آمفی تئاتر این کتابخانه و با حضور اقشار مختلف مردیم این شهر برگزار شد.

وی افزود: این برنامه که با اجرای دکلمه، سرود و شعر خوانی اعضای انجمن ادبی این شهرستان، اجرای نمایش و برگزاری مسابقه مهیج  همراه بود با استقبال اعضا مواجه شد.

مسئول کتابخانه آیت اله فاضلیان ازندریان در ادامه گرامیداشت چهل و یکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را خاری بر چشمان دشمنان نظام اسلامی دانست و افزود: اکنون که با حول و قوه الهی چهل و یکمین بهار آزادی و سربلندی ایران اسلامی را جشن می گیریم لازم است که با مرور تاریخ معاصر ایران اسلامی  و معرفی و تبیین بدخواهیها و دشمنی های نظام استکبار با مردم شریف ایران را برای نسل حاضر داشته باشیم و ذهن و فکر آینده سازان ایران اسلامی را هوشیار تر و بیدارتر از قبل پرورش دهیم.  

 
تعداد بازديد اين صفحه: 29