1398/11/24 پنجشنبه کتابدار کتابخانه شهید آزموده شهر زنگنه خبر داد: ویژه برنامه گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد کتابدار کتابخانه شهید آزموده شهر زنگنه شهرستان ملایر از برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت دهه مبارک فجر در این کتابخانه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، طیبه عبدلی مرویلی کتابدار کتابخانه شهید حسین آزموده شهر زنگنه  اظهار  کرد: در شروع چهل و یکمین بهار خجسته پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همکاری شهرداری زنگنه اقدام به برگزاری  این ویژه برنامه شد.

وی افزود: در این برنامه امیدی بخشدار بخش زند با گرامیداشت دهه مبارک فجر به ارائه توضیحاتی در مورد طرحهای افتتاح شده و در دست اقدام این بخشداری در این بخش  پرداخت. مسئول کتابخانه شهید آزموده شهرستان ملایر تصریح کرد: همچنین در ادامه شاعران به قرائت اشعار خود در زمینه‌های مختلف انقلاب اسلامی، دهه فجر و شهید حاج قاسم سلیمانی پرداختند.

کتابدار کتابخانه شهید آزموده شهر زنگنه شهرستان ملایر  همچنین به معرفی کتاب توسط برادر شهید آزموده در این جلسه اشاره کرد و ادامه داد: این کتابخانه با نام شهید بزرگواری آراسته است که از شهدای عزیز هواپیمای سی 130 ارتش جمهوری اسلامی بود و خانواده معظم این شهید از اعضای فعال این کتابخانه هستند و در برنامه‌های فرهنگی این کتابخانه حضوری فعال و پرشور دارند.

در ادامه طالب ترکاشوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر طی سخنانی با گرامیداشت یاد و نام شهدا از پتانسیل ویژه این بخش  یادکرد و افزود: به زودی شاهد توسعه و پیشرفت چشمگیر این خطه سرسبز و فرهنگ دوست خواهیم بود.

 [PageVisit]