1398/11/24 پنجشنبه در ملایر انجام شد؛ برگزاری برنامه گرامیداشت دهه فجر ویژه کودکان در جشن مهرواره مجری برتر کتابخانه‌های عمومی ملایر و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌های متنوع و خلاقانه‌ای را در گرامیداشت دهه فجر برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر، برنامه‌های خلاقانه و شادی در گرامیداشت چهل و یکمین دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.  فرشته دولتی، مسئول کتابخانه دانشجو اظهار کرد: این برنامه با فراخوان مجری برتر کانون پرورش در هفته اول بهمن کار خود را آغاز کرد. در این برنامه کودکان برای شرکت در مسابقه مجری برتر انقلاب 57  ویدئوهای خود را برای این جشنواره ارسال و پس از داوری به مجری کودک برگزیده جایزه ای اهدا شد.

وی افزود: در ادامه برنامه‌های سرود، قصه انقلاب، دکلمه نسل چهارم انقلاب، مسابقه سلام سردار از جمله برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان در این جشن بود و در ادامه کودکان کتابخانه شهید بهشتی با کودکان کانون پرورش در مسابقه مشاعره فجر به رقابت پرداختند.

 بهارک بختیاری، مسئول کتابخانه شهید بهشتی در این رابطه بیان کرد: کودکان کتابخانه شهید بهشتی در دوره‌های ویژه مشاعره در این کتابخانه حضور فعال داشته و به آمادگی شرکت در مسابقات دست یافته‌اند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این جشن رقابت هیجان انگیزی بین کودکان صورت گرفت و در نهایت به برندگان جوایزی اهدا  شد.

در ادامه برنامه اجرای خلاقانه پانتومیم کتاب و معرفی 3 کتاب  برگزار شد که شور و هیجان را به میان کودکان آورد. کتابخانه‌های علامه مجلسی و ولایت نیز با حضور همکاران و اعضای فعال خود دراین جشن برنامه را پرشور همراهی کردند.

 [PageVisit]