1398/11/24 پنجشنبه مسئول کتابخانه ابن‌سینا گل‌تپه: حال و هوای بهارانقلاب در کتابخانه ابن سینا طنین انداز شد مسئول کتابخانه ابن سینا گل تپه شهرستان کبودراهنگ گفت: حال و هوای بهارانقلاب در کتابخانه ابن سینا طنین انداز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان  داوود گلزاری غفار  از برگزاری  11عنوان برنامه فرهنگی  در کتابخانه عمومی ابن سینا گل تپه خبرداد .

 وی اظهار کرد: نشست‌های  کتاب خوان در دو بخش کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای یکی از برنامه‌های تاثیرگذار نهاد کتابخانه های عمومی است که با همکاری و مشارکت مردم و دستگاه‌هایی مانند آموزش و پرورش به صورت ویژه در ایام دهه مبارک فجر  برگزار شده است.

مسئول کتابخانه ابن‌سینا گل‌تپه افزود: برگزاری نشست‌های جمع خوانی و بلند خوانی کتاب، قصه‌گویی برای کودکان در کتابخانه‌های عمومی و  معرفی کتاب  در مدارس و مهدهای کودک ازدیگر  برنامه‌های دهه فجر است که توسط این کتابخانه  اجرا شده است.

 گلزاری غفار  بیان کرد: برگزاری مسابقات الکترونیکی  کتاب خوانی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر، مسابقات نقاشی، چکیده نویسی کتاب و انشاء نویسی نیز از اهم  برنامه‌های کتابخانه عمومی ابن سینا  در دهه فجر سال جاری بود.

 وی افزود: از برنامه های شاخص این کتابخانه برگزاری جشن انقلاب با حضور تمامی اعضا در سالن اجتماعات  کتابخانه است که با موفقیت برگزار شد.

مسئول کتابخانه ابن سینا  تصریح کرد: دعوت از مدارس برای بازدید از کتابخانه و آذین بندی، از برنامه‌های دیگر این کتابخانه  در دهه مبارک فجر بود.

 [PageVisit]