1398/11/24 پنجشنبه مسئول کتابخانه‌ عمومی قائم(عج) قباق‌تپه: برگزاری بیش از 12 عنوان برنامه فرهنگی در کتابخانه عمومی قائم (عج)شهرستان کبودراهنگ مسئول کتابخانه‌ عمومی قائم(عج) شهرستان کبودراهنگ از اجرای برنامه‌های متنوع در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه عمومی قباق تپه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مائده خدابنده‌لو، مسئول کتابخانه‌ عمومی قائم(عج) روستای قباق تپه شهرستان کبودراهنگ  اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در دهه فجر امسال  12 برنامه متنوع در کتابخانه‌ عمومی قائم(عج)  اجرا می‌شود.

وی به برگزاری برنامه‌های قصه‌گویی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی در این کتابخانه عمومی اشاره کرد و گفت: قصه‌ها و داستان‌هایی که دراین برنامه روایت می‌شود مربوط به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

مسئول کتابخانه قائم (عج) برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع دهه فجر برای کودکان و نوجوانان را از دیگر برنامه‌های این کتابخانه  در دهه فجر عنوان کرد و افزود: نقاشی‌های تهیه شده در نمایشگاهی به همین منظور در کتابخانه عمومی به نمایش در می‌آید.

خدابنده‌لو تصریح کرد: برگزاری مسابقه خاطره نویسی برای گروه سنی بزرگ‌سال با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی نیز از جمله برنامه‌های کتابخانه  قائم(عج) در چهل و یکمین سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه عمومی است.

وی  افزود: یکی از برنامه‌های شاخص در این کتابخانه به مناسبت دهه فجر   اجرای نمایشنامه خوانی با موضوع انقلاب بود.

مسئول کتابخانه‌ عمومی قائم(عج) تصریح کرد: برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع انقلاب، بازدید مدارس از کتابخانه عمومی، حضور در مدارس و تبیین اهمیت مطالعه در زندگی و برگزاری نشست‌های کتابخوان با موضوع انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های این کتابخانه در چهل و یکمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

 [PageVisit]