1398/11/24 پنجشنبه مسئول کتابخانه عمومی هگمتانه روستای نورآباد: برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی مسئول کتابخانه عمومی هگمتانه روستای نورآباد شهرستان کبودراهنگ از برگزاری بیش از 10عنوان برنامه فرهنگی این کتابخانه در ایام اله بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، اکبر لطفی، مسئول کتابخانه  عمومی  هگمتانه روستای نورآباد شهرستان کبودراهنگ با اشاره به اهمیت بزرگداشت  دهه فجر  اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شاخص این کتابخانه در این ایام، اجرای مسابقه مقاله نویسی با عنوان من یک انقلابی ام در بین کودکان و نوجوانان توسط این کتابخانه در سطح روستا بود.

وی  افزود: از اهم برنامه‌های فرهنگی پیش بینی شده برگزاری نشست های کتابخوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای با موضوع انقلاب اسلامی، برگزاری مراسم شعر خوانی و قصه گویی در این کتابخانه است.

مسئول کتابخانه  عمومی هگمتانه  ادامه داد: فعالیت‌هایی همچون فضاسازی و شاداب سازی محیط کتابخانه‌ها متناسب با دهه مبارک فجر، بازدید دانش آموزان از کتابخانه، خاطره نویسی و جمع خوانی کتاب با موضوع انقلاب اسلامی از مهمترین برنامه‌هایی هستند که همزمان با چهل و یکمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه  عمومی هگمتانه  برگزار شد.

 [PageVisit]