1398/11/17 پنجشنبه مسئول کتابخانه شهید حیدری نهاوند خبر داد: رنگ و بوی فجر انقلاب با اجرای برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه مسئول کتابخانه شهید حیدری نهاوند گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه شهید حیدری نهاوند برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، رقیه قربانی؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید حیدری نهاوند اظهار کرد: با توجه به اینکه ما همیشه در تلاش هستیم تا کتاب و کتابخوانی در بین اقشار مختلف جامعه نفوذ کند، بر آن شدیم تا به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه موجبات آشنایی تعداد بیشتری از همشهریان عزیزمان را با خدمات و فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی فراهم آوریم.

وی در ادامه گفت: در نیمه اول دهه فجر امسال، با فضاسازی و برپایی نمایشگاه کتاب به استقبال ایام الله دهه فجر رفته و طی روزهای متمادی با حضور کتابداران در جمع دانش آموزان و کودکان،  ضمن معرفی خدمات و فعالیت های کتابخانه، برنامه های فرهنگی نظیر: قصه گویی، نشست کتابخوان، مسابقات نقاشی و کاردستی، خوانش گروهی و ... انجام شد.

 [PageVisit]