1398/11/17 پنجشنبه کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند: دور همی با عنوان بهار جانان باهمکاری حلقه صالحین سیدالشهدا(ع) درباره مروری بر وقایع انقلاب اسلامی به مناسبت چهل و یکمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دور همی با عنوانبهار جانان باهمکاری حلقه صالحین سید الشهدا درباره مروری بر وقایع انقلاب اسلامی1357 در کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محمد کاظم زمانی فرد؛ کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند اظهار کرد: در این دورهمی که با حضور جمعی از خواهران حلقه صالحین برگزار شد، اتفاقاتی که از12بهمن ماه تا22بهمن1357 در ایران رخ داده بود مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه موضاعاتی نظیر ظلم و ستم رژیم پهلوی و تبیعضات که بین مردم و کمبود امکانات زمان پهلوی بررسی شد و چگونگی نارضایتی مردم از سلطنت که موجب گله مندی مردم از وضع موجود آن زمان و در نتیجه وحدت مردم که به انقلاب بزرگ اسلامی منجر شد مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) تصریح کرد: از بین شرکت کنندگان در این دورهمی افرادی که سن بیشتری نسبت به بقیه داشتند خاطراتی از چگونگی به ثمر نشستن انقلاب اسلامی را برای بقیه روایتگری کردند.

 [PageVisit]