1398/11/12 شنبه مسئول کتابخانه عمومی مرحوم صفرعلی نقی‌زاده: کارگاه آموزشی آشنایی با سرطان و راههای پیشگیری از ابتلا به سرطان برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی مرحوم صفرعلی نقی زاده روستای دستجرد شهرستان بهار از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سرطان و راه‌های پیشگیری از ابتلا به آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پرستو یعقوبی‌خدام، مسئول کتابخانه عمومی مرحوم صفرعلی نقی‌زاده روستای دستجرد شهرستان بهار اظهار کرد: این کتابخانه با هدف آشنایی هر چه بیشتر بانوان  با سرطان و انواع شایع آن در جامعه و راه‌های پیشگیری از ابتلا به این بیماری در هفته پیشگیری از سرطان، با دعوت از جناب آقای دکتر فرهادی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی کرد.

وی افزود: این کارگاه با هدف افزایش میزان آگاهی واطلاعات افراد جامعه با انواع گوناگون سرطان در جامعه، جلوگیری از شیوع این بیماری و آشنایی با نشانه‌های اولیه فرد مبتلا به منظور شناسایی و درمان در  مراحل اولیه برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی مرحوم صفرعلی نقی زاده تصریح کرد: این کارگاه مورد استقبال بانوان سطح روستا قرار گرفت و خواستار برگزاری جلسات وکارگاه های آموزشی درباره سایر بیماری ها در کتابخانه عمومی شدند.

 [PageVisit]