1398/11/12 شنبه کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند: کارگاه مشاوره خانواده با موضوع امر به مهروف و نهی ازمنکر برگزار شد کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند گفت: به مناسبت شهادت حضرت فاطمه سلام اله علیها کارگاه مشاوره خانواده با موضوع امربه معروف و نهی از منکر توسط حلقه صالحین پایگاه سید الشهداء در کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محمد کاظم زمانی فرد؛ کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند از برگزاری کارگاه مشاوره خانواده با موضوع امر به معروف و نهی از منکر توسط حلقه صالحین خواهران پایگاه سید الشهدای شهرک شهید حیدری در این کتابخانه خبر داد.

وی اظهار کرد:  این کارگاه آموزشی که با حضور جمعی از خواهران حلقه صالحین برگزار شد توسط خانم رویا سلگی مربی این کارگاه اداره شد و درباره امر پسندیده امر به معروف و نهی از منکر برای خواهران توضیحاتی ارائه دادند.

کتابدار کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهرستان نهاوند افزود: در این کارگاه  امر به معروف و نهی از منکر از احکام عملی مسلمانان و از نظر شیعیان از فروع دین اسلام بیان شد و شرکت کنندگان ترغیب به اجرای آن شدند.

وی تصریح کرد: همچنین در کارگاه بیان شد که امر به معروف و نهی از منکر یعنی دستور دادن یا توصیه کردن از سوی فرد مسلمان به دیگران برای باز داشتن از گناه.

 [PageVisit]