1398/11/12 شنبه به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر؛ محفل گرامیداشت یاد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر محفل گرامیداشت یاد شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و سپاه ملایر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدرسه راهیان کوثر برگزار شد.

به  گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، محفل گرامیداشت یاد شهید حاج قاسم سلیمانی  در حسینیه صاحب الزمان(عج)  شهر  شهر ملایر با سخنرانی حجت الاسلام محمد باقر برقراری امام جمعه محترم شهرستان ملایر و  همکاری ناحیه مقاومت بسیج و سپاه ملایر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدرسه راهیان کوثر برگزار شد.

حجت الاسلام برقراری، امام جمعه ملایر در سخنانی با تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش گفت: همواره در طول تاریخ شاهد نقش ارزنده نوجوانان از نهضت عاشورا که نمونه بارز آن حضرت قاسم(ع) تا انقلاب شکوهمند اسلامی و جنگ تحمیلی همچون حسین فهمیده‌ها است شاهد بودیم.

وی افزود: نوجوانی فرصتی بسیار با ارزش برای خود سازی و تلاش برای کسب درجات متعالی روحانی است و لازم است که نوجوانان در عصر کنونی همتی مضاعف بر این مهم  داشته و وقت و فرصت را مغتنم شمارند.

در ادامه  سرود "سردار دلها" توسط دانش آموزان  مدارس راهیان کوثر برگزار شد. در حاشیه این مراسم با همکاری کتابداران کتابخانه های عمومی کودکان حاضر در مراسم به اجرای مسابقه نقاشی با موضوع  شهدا و ایران اسلامی  پرداختند و در پایان  با اهدای جوایزی از ایشان تقدیر شد.

 [PageVisit]