1398/11/7 دوشنبه مسئول کتابخانه شهید مومنی طجر : بهمن ماه با رایحه ایثار در کتابخانه عمومی شهید مومنی آغاز شد مسئول کتابخانه شهید مومنی طجر سامن از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در این کتابخانه به مناسبت بهمن ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، احمد فراهانی، مسئول کتابخانه شهید مومنی طجر سامن اظهار کرد: همه ساله در ایام بهمن با توجه به گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه‌های متنوعی در کتابخانه‌ها اجرا می‌شودکه امسال با توجه به شهادت سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی این برنامه ها رنگ و بویی متفاوت خواهند داشت.

وی افزود: در کتابخانه شهید مونی روستای طجر سامن نیز با اجرای برنامه‌های قصه گویی، جمع خوانی، کارگاه ساخت کاردستی و معرفی کتاب سعی بر گرامیداشت این ایام و آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با این وقایع مهم و تاریخی شد.

مسئول کتابخانه شهید مومنی طجر با اشاره با شهادت مظلومانه شهید حاج قاسم سلیمانی تفکر حاج قاسم را تفکری ناب برخاسته از اسلام ناب دانست و تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی کمک شایانی در شناساندن هر چه بیشتر شهید و شهادت و فرهنگ ناب مقاومت، ولایت و ایثار به نسل حاضر و نسل‌های بعدی خواهند کرد.

 [PageVisit]