1398/11/6 يكشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان: مسابقه کتابخوانی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: مسابقه کتابخوانی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر به منظور ترویج و همگانی کردن این واجب دینی با همکاری ستاد امر به معروف برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی امروز در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه محور این مسابقه کتابخوانی کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهي از منكر» است اظهار کرد: این مسابقه با هدف ترويج و همگاني كردن فرضيه امر به معروف و نهي از منكر؛ اين واجب فراموش شده، برگزار می‌شود.

وی افزود: به همین دلیل نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور در نظر دارد با همكاري ستاد امر به معروف و نهي از منكر این مسابقه را برگزار کند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی  «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهي از منكر» از اول بهمن ماه آغاز شده و تا پایان همین ماه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: این مسابقه به صورت کاملا الکترونیکی برگزار می‌شود.

دکتر زارعی ادامه داد: علاقمندان می‌توانند برای دریافت نسخه الکترونیکی کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهي از منكر»  و شرکت در این مسابقه فرهنگی به سایت اینترنتی www.samakpl.ir مراجعه نمایند.

وی با اشاره به اینکه جوایز نفیسی برای این مسابقه کتابخوانی در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: 12 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، 24 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و 313 کارت هدیه به مبلغ یک میلیون ریال به عنوان جایزه برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: نسخه اصلی کتاب نیز به کتابخانه‌های عمومی استان همدان ارسال شده که هر یک از علاقمندان می‌توانند آن را به مدت مشخصی امانت بگیرند و پس از مطالعه کتاب در این رویداد فرهنگی شرکت کنند.

 [PageVisit]