1398/11/6 يكشنبه مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره): سلسله نشست‌های روانشناسی با موضوع آموزش مهارت‌های زندگی برگزار می‌شود مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره) از برگزاری سلسله نشست‌های روانشناسی با موضوع آموزش مهارت‌های زندگیخبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام رضوانی جلال، مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره)شهر لالجین شهرستان بهار، از برگزاری سلسله نشست‌های روانشناسی با موضوع  "آموزش مهارت‌های زندگی" ویژه بانوان دراین کتابخانه عمومی خبر داد.

وی اظهار کرد: بانوان سرپرست خانواده به دليل تغيير نقش با فشارهاي زيادي مواجه مي‌شوند که اين فشارها بر کارکرد اجتماعي و اقتصادي آنها نيز تأثير مي‌گذارد و کيفيت زندگي آنها را کاهش مي دهد.

مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره) افزود: در همین راستا و به منظور آموزش مهارت‌هاي تنظيم هيجان و  افزایش توانایی افراد در کنترل موقعیت‌های هیجانی که منجر به  سلامت روان بانوان و بهبود کیفیت زندگی این قشر از جامعه می‌شود،سلسله نشست‌های روانشناسی با موضوع  "آموزش مهارت‌های زندگی" در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی (ره) با حضور جمع کثیری از بانوان علاقمند، در حال انجام است.

رضوانی‌جلال تصریح کرد: نخستین جلسه از این سری نشست‌ها، با حضور سرکار خانم ظرافتی رئیس آموزش و پرورش منطقه لالجین و برنامه سوگواری به مناسبت بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم آغاز شد و با پرسش بانوان و پاسخ مشاور پایان پذیرفت.

وی ادامه داد: دومین جلسه نیز با موضوع " راهکارهای مقابله با استرس بانوان" به همین منوال برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره) خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است با توجه به استقبال کم نظیر و ابراز علاقمندی  بانوان  از شرکت در مباحث روانشناسی، این نشست‌ها با موضوعات کاربردی گوناگون در کتابخانه علامه طباطبایی(ره) به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت.

 [PageVisit]