1398/11/4 جمعه یک هفته در یک نگاه مهم‌ترین اخبار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان در یک هفته گذشته

بنیاد علمی- آموزشی قلم چی قریب به یک هزار و ۸۰۰ جلد کتاب کمک آموزشی به ارزش یک میلیارد ریال به کتابخانه‌های عمومی استان همدان اهدا کرد.

نشان برنز جشنواره بین المللی عکس خیام به میثم عبدلی، کارشناس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر رسید.

کارگاه‌های مهارت‌های زندگی با تمرکز بر موضوع تربیت فرزند در کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی رزن آغاز شد.

ششمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی با زبان و ادبیات مناسب این گروه سنّی تهیه شده، به همراه ضمیمه‌ای با موضوع انقلاب اسلامی منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.

نمایشگاه‌های کتاب به مناسبت ایام فاطمیه در کتابخانه‌های عمومی استان همدان از منابع موجود برپا شد.

جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند برگزار شد.محمد حسین پور شهردار کتاب دوست شهر نهاوند : افتخار میکنم که زمین لازم جهت ساخت کتابخانه استاندارد نهاوند را شهرداری اهدا می نماید.در این جلسه فرماندار شهرستان نهاوند با اهدا لوح سپاس از غلامرضا مهرابی مدیر عامل و عبدالعلی ملکی رئیس هیت مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نهاوند به جهت کسب رتبه ممتاز استانی تقدیر کرد.

در بخش کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی همدان به مناسبت روزه غزه برنامه‌هایی چون : نمایشگاه کتاب با عنوان غزه و مقاومت، شعر خوانی از کتاب و صبر می اندوزیم و نشست کتابخوان در دبستان عصمت با موضوع غزه برگزار شد.

تریبون آزاد با موضوع "چرا کتاب نمیخوانم" در مدرسه فاطمه الزهرا به همت کتابخانه شهید مدنی تویسرکان برگزار شد.

کلاس آموزشی" شناخت آسیب‌های اجتماعی و افسردگی دانش آموزان" ویژه اولیا درکتابخانه عمومی پورسینا روستای پرلوک شهرستان بهار برگزار شد.

جمع خوانی، قصه گویی و همچنین خاطره گویی از اولین حضور در کتابخانه توسط اعضا برگرفته از کتاب هدهد سفید در کتابخانه گنجنامه حسام آباد شهرستان بهار انجام شد.

 [PageVisit]