1398/10/22 يكشنبه در کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان عترت تویسرکان برگزار شد: ویژه برنامه‌هایی در راستای ارج نهادن به مقام شامخص شهدا در کتابخانه عترت شهدا مسئول کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان عترت شهرستان تویسرکان گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطرات سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی کتابخانه تخصصی کودک ونوجوان عترت با اجرای برنامه هایی یاد این بزرگمرد را گرامی داشت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، معصومه بیات مسئول کتابخانه تخصصی  کودک و نوجوان عترت  تصریح کرد: همزمان با ایام اندوه مسلمانان ایران و جهان فضای کتابخانه رنگ و بوی جهاد و شهادت به خود گرفت.

وی اظهار کرد: با همکاری اعضای نوجوان  میزی  ویژه روشن کردن شمع و پذیرایی از مراجعه کنندگان ویژه روز شهادت این سردار بزرگ برپا شد.

مسئول کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان عترت شهرستان تویسرکان  افزود: همچنین با چاپ  برگه‌هایی با موضوع «دلنوشته‌ای به سردار دلها» مراجعین را به نگارش و مشارکت در این کار فرهنگی دعوت شدند.

بیات تصریح کرد: اعضای کتابخانه به همراه مسئولین کتابخانه‌های شهرستان  با حضور در مراسم راهپیمایی و اجرای برنامه" دلنوشته ای برای سردار دلها " ضمن گرامیداشت یاد وخاطره این فرمانده گرانقدر انزجار خود را از آمریکای جنایتکار به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات این کتابخانه ساخت پرچم آمریکا توسط اعضای کتابخانه وقرار دادن آن در مقابل در ورودی کتابخانه بود تا  با پاگذاشتن روی  آن خشم و انزجار و نفرت خود را نسبت به شیطان بزرگ به نمایش بگذارند.

 [PageVisit]