1398/10/22 يكشنبه کتابخانه عمومی حکمت برگزارکرد: «کتاب در حجله سردار» مسئول کتابخانه عمومی حکمت از برگزاری نمایشگاه کتاب درحجله سوگواری به مناسبت شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، محمدعبدلی، مسئول کتابخانه عمومی حکمت روستای حسین‌آباد آشوری،شهرستان بهار از برگزاری نمایشگاه کتاب درحجله سوگواری از کتب مربوط به زندگی نامه مدافعان حرم، به مناسبت شهادت سردار دلها "حاج قاسم سلیمانی" به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت درمحل مسجدجامع امام خمینی(ره) این روستا خبر داد.

وی با بیان اینکه امنیت امروز خود را مدیون شهدا مدافع حرم و حافظان این مرز و بوم هستیم افزود: سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرمودند« شهدای دفاع از حرم اگر نبودند، ما باید حالا با عناصر فتنه‌گرِ خبیثِ دشمنِ اهل‌بیت و دشمن مردم شیعه، در شهرهای ایران میجنگیدیم. اگر این کاری را که سرداران با‌ارزش ما انجام دادند انجام نمیدادند، حالا باید در همین خیابانهای خودمان و شهرهای خودمان با اینها مبارزه میکردیم. بخش مهمّی از این امنیّتی که امروز شما دارید، مربوط به همین مدافعان حرم است.» به بهترین شکل این سخن را تشریح می‌کند.

یک عده که از طایفه خورشیدند

با ظلمت و تاریکی شب جنگیدند

نیکوست نشان این شهیدان را با

پسوند مدافع حرم نامیدند

 [PageVisit]