1398/10/22 يكشنبه در کتابخانه گلستان کتاب روستای جوراب برگزار شد: گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی مسئول کتابخانه گلستان کتاب روستای جوراب شهرستان ملایر گفت: اعضا یاد و خاطر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را در کتابخانه گلستان کتاب روستای جوراب گرامی‌داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ احمد فراهانی مسئول کتابخانه گلستان کتاب روستای جوراب از برگزاری برنامه‌های مختلفی در بزرگداشت مقام والای شهید حاج قاسم سلیمانی در این کتابخانه خبر داد.

وی اظهار کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سال‌هاست محبوبیتی عظیم در دل‌های مردم دارد و شهادت مظلومانه ایشان و یاران و همراهانشان آتشی در قلب‌های مدافعان حریم ولایت و مردم شهیدپرور، انقلابی و آزاده برپا کرد.

مسئول کتابخانه گلستان کتاب روستای جوراب افزود: کتابخانه عمومی گلستان کتاب روستای جوراب هم همگام با شور عظیم مردمی پس از شهادت این سردار رشید با برگزاری مراسم عزاداری، نشست کتابخوان و مسابقه نقاشی با موضوع مقاومت یاد آن شهید بزرگوار را گرامی داشت.

فراهانی یکی از بزرگ‌ترین وظایف ما در عصر و دوران کنونی را تبیین اهداف و شخصیت برجسته شهدای بزرگوار برای نسل‌های امروزی و آگاه‌سازی نسل فردا از رشادت‌های و ویژگی‌های بارز این اسوه‌های ایثار و بندگی خالصانه دانست.

 [PageVisit]