1398/10/22 يكشنبه مسئول کتابخانه آیت‌الله میرشاهولد علی‌آباد دمق شهرستان ملایر خبر داد: ختم دسته‌جمعی سوره یاسین در سوگ سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی مسئول کتابخانه آیت‌الله میرشاهولد علی‌آباد دمق شهرستان ملایر از ختم دسته‌جمعی سوره یاسین در سوگ سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زیبا باقری مسئول کتابخانه آیت‌الله میرشاهولد علی‌آباد دمق از برگزاری ختم سوره یاسین و عزاداری اعضای این کتابخانه در مراسم بزرگداشت این شهید خبر داد.

وی افزود: از زمان اعلام خبر شهادت این شهید بزرگوار با حرکتی خودجوش اعضای کتابخانه درصدد ادای دین خود نسبت به دلاورمردیها و رشادت‌های این شهید بزرگوار بودند که با برگزاری مراسم عزاداری و ختم سوره یاسین گوشه‌ای از آلام این عزیزان تسکین یافت.

مسئول کتابخانه آیت‌الله میرشاهولد علی‌آباد دمق از شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان سردار شجاع جبهه مقاومت و سمبل یک فرمانده مردمی و محبوب و ولایتمدار یادکرد و افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب اخلاص شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود که او را در میان عموم مردم آزاده جهان محبوب و ستودنی کرد و این مهم لازم است برای فرد مردم به‌عنوان یک درس از زندگی مدنظر قرار گرفته شود.

 [PageVisit]