1398/10/22 يكشنبه در کتابخانه هگمتانه نورآباد شهرستان کبودراهنگ صورت گرفت: برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت درگذشت سردار شهید سلیمانی مسئول کتابخانه عمومی هگمتانه نورآباد (ع) شهرستان کبودراهنگ از برگزاری مسابقه نقاشی در بین اعضای کودک و نوجوان در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، اکبر لطفی، مسئول کتابخانه عمومی هگمتانه شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد: اعضای کودک و نوجوان کتابخانه هگمتانه نور آباد آنچه در ذهنشان نسبت حاج  قاسم سلیمانی نقش بسته بود را روی کاغذ  ترسیم کردند.

وی افزود :حاج قاسم سلیمانی  بزرگترین مرد راهبردی در محاسبه قدرت و رفتار دشمن بود و در جنگ‌ها و نبردها عشق شهادت او را به نزدیک‌ترین خط مبارزه با دشمن ترغیب می‌کرد. ایمان او به خدا دشمن را در دید او به ناچیزی در مقابل قدرت خدا تبدیل کرد.

مسئول کتابخانه عمومی هگمتانه نورآباد (ع) شهرستان کبودراهنگ تصریح کرد: برای حفظ یاد و خاطر سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بین کودکان و نوجوانان مسابقه  نقاشی‌ای با موضوع این شهید بزرگوار در  بین کودکان و نوجوانان این روستا برگزار شد.

لطفی ادامه داد: هدف از این برنامه نمایش دلیر مردی‌های این شهید بزگوار از دید کودکان و نوجوانان  بر روی کاغذ نقاشی بود و در خاتمه از برترین نقاشی تقدیر شد.

وی خاطر نشان کرد: به مناسبت شهادت این سردار سرافرازمیهن، در کتابخانه هگمتانه برنامه‌های فرهنگی متنوعی با موضوع سردار دل‌ها برگزار شده است.

 [PageVisit]