1398/10/22 يكشنبه در کتابخانه عمومی ابن سینا گل تپه شهرستان کبودراهنگ برگزار شد؛ دلنوشته‌ اعضای کودک و نوجوان کتابخانه این سینا کبودراهنگ به سردار دل‌ها مسئول کتابخانه عمومی ابن سینا شهرستان کبودراهنگ گفت: به مناسبت در گذشت سردار دل‌ها در کتابخانه ابن سینا شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، داود گلزاری غفار، مسئول کتابخانه عمومی ابن‌سینا  شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد: اعضای کودک و نوجوان کتابخانه ابن سینا گل تپه جملات زیبای خود را با حالتی حزن انگیز به روح سردار بزرگ قاسم سلیمانی نثار کردند.

وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی بیش از 40 سال با شوق شهادت در نبرد شجاعانه با دشمنان پیکار کرد افزود: او پدری دلسوز برای فرزندان همه شهدا، سرباز فداکار ولایت بود و اطاعت از ولایت را شرط پیمان می‌دانست.

 مسئول کتابخانه عمومی ابن سینا  شهرستان کبودراهنگ تصریح کرد: سردار خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود، اسم حاج قاسم سلیمانی آشیانه صیهونیسم، تکفیر و نظام سلطه را هم اینک می‌لرزاند و امروز اندیشه و جهاد حاج قاسم سلیمانی جبهه مقاومت را به مکتبی نهادینه شده و پیروز تبدیل کرده است. جهانیان پیام جهاد و اندیشه سلیمانی را فهمیده و ذلت نظام سلطه و صهیونیسم و تکفیر را مقابل آن جهان دیدند.

گلزاری‌غفار افزود: به مناسبت شهادت سردار دل‌ها برنامه با عنوان دلنوشته‌ای برای سردار توسط اعضای کودکان و نوجوانان این کتابخانه با هدف آشنایی بیشتر با قهرمان ملی کشورمان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این مراسم ابتدا در مورد رشادت‌های این شهید والا مقام به کودکان و نوجوانان توضیح داده شد و از آنها درخواست شد تا دلنوشته‌های خود را در مورد  سردار سلیمانی بنویسند و در خاتمه به بهترین دلنوشته هدایایی اهدا شد.

مسئول کتابخانه عمومی ابن سینا  شهرستان کبودراهنگ خاطرنشان کرد: وجود چنیین برنامه‌های فرهنگی‌ای باعث می‌شود تا قهرمانی‌های سردار بزرگوار قاسم سلیمانی در ذهن کودکان و نوجوانان ماندگار شود.

 [PageVisit]