1398/10/17 سه‌شنبه همراه با خروش مردم همدان؛ کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در جمع سوگواران شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مدیرکل، کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان در تجمع مردم همدان که به مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و محکوم کردن اقدامات تروریستی امریکا در میدان امام خمینی(ره)، برگزار شد؛ حاضر شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مردم شهید پرور و انقلابی همدان همزمان با  تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در زادگاهش، پیش از ظهر امروز 17 دی ماه، در میدان امام خمینی(ره) تجمع کردند و ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی دولت امریکا با ارزش‌های انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام و شهدا به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تجدید بیعت کردند.

در این حرکت عظیم مردم همدان که نظیری در تاریخ دارلمومنین ندارد، مدیرکل، کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور حداکثری خود با سیل عظیم مردم مومن و انقلابی این خطه همراه شدند.

کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان اقدامات تروریستی دولت امریکا را محکوم و بر ادامه راه شهید سپهبد حاج قام سلیمانی تأکید کردند.

در این مراسم، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان همدان از حضور گسترده مردم همدان در این اجتماع قدردانی کرد و گفت: این حضور عظیم نشان می‌دهد که آرمان‌های انقلاب و نظام هنوز زنده است.

وی با اشاره به اینکه این فرمانده بزرگ برای عزت، ناموس، نظام و انقلاب ما جنگید و عزیز مردم شد اظهار کرد: شهید سردار سلیمانی با مقاومت، تلاش و مجاهدت خود احساس غرور را به ایرانی داد و قدرت‌های عالم را با صلابت خود زمین‌گیر کرد.

نماینده  ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه  امروز امنیت خود را مدیون شهید سردار سلیمانی و مدافعان حرم هستیم  افزود: ما با تهدید شهید سلیمانی که ترامپ را قمارباز می‌خواند، احساس غرور می‌کردیم.

شعبانی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی امداد الهی و برکات الهی است تصریح کرد: درست است سردار شهیدمان را از دست دادیم اما از خون او برکت فراوانی به دست آوردیم.

وی با بیان اینکه این حضور به معنای زنده بودن آرمان امام(ره) و رهبری است و مردم مخالف ظلم و ستیز هستند بیان کرد: آرمان‌های مردم با شهید در دفاع از مستضعفین عالم و پویایی نظام یکی است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه درست است مشکلات اقتصادی فراوانی داریم و مردم همه اینها را می‌دانند اما در اینجا حضور یافته‌ و از آرمان‌های نظام و انقلاب دفاع می‌کنند خاطرنشان کرد: باید قدر این مردم را بدانیم و تداوم مسیر مقاومت برآیند حرکت مردم است.

شعبانی با بیان اینکه سردمداران آمریکا با شرافت ناآشنا هستند  چرا که ترور یک سردار به عنوان مهمان رسمی کشور دیگر، با قوانین بین‌المللی سازگار نیست تاکید کرد: این جنایت فقط از دست آمریکا برمی‌آید.

 [PageVisit]