1398/10/15 يكشنبه مسئول کتابخانه آیت‌الله ربانی شاهنجرین خبر داد: معرفی و جمع خوانی کتاب به مناسبت دهه بصیرت مسئول کتابخانه آیت‌الله ربانی شاهنجرین شهرستان درگزین از معرفی و جمع خوانی کتاب به مناسبت دهه بصیرت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سارا زمانی مقدم، مسئول کتابخانه آیت‌الله ربانی شاهنجرین از برگزاری  نشست مطالعاتی به مناسبت دهه بصیرت همراه با جمع خوانی و معرفی دو کتاب  "بصیرت و استقامت" و "وظایف در شرایط فتنه"، در این کتابخانه خبر داد.

وی اظهار کرد: از 9 دی لغایت 19 دی ماه به عنوان دهه بصیرت نامگذاری شده است و بزرگداشت این روز وظیفه همگانی است تا با حفظ و گرامی داشت این دهه، بتوانیم با استمرار حیات این نظام مقدس، پرچم نظام را به دست حضرت ولی عصر(عج) بدهیم.

مسئول کتابخانه آیت‌الله ربانی شاهنجرین افزود: لازمه بصیرت، روشنگری است و روشنگری  جز با کسب معرفت و آگاهی‌های لازم بدست نمی‌آید که یکی از  بهترین راه‌های کسب آگاهی  و افزایش معرفت شخصی و اجتماعی  مطالعه کتاب‌های خوب و مطمئن است.

زمانی‌مقدم تصریح کرد: به همین مناسبت  دو نشست مطالعاتی ویژه بانوان خانه دار برگزار شد که در این نشستها کتاب وظایف در شرایط فتنه در رهنمودهای رهبری  و کتاب  بصیرت و استقامت پس از معرفی  توسط یکی از اعضای فعال کتابخانه توسط بانوان جمع خوانی شد.

وی  خاطر نشان کرد: اجرای چنین برنامه‌هایی باعث آشنایی هر چه بیشتر اعضا با منابع موجود در کتابخانه  و حضور مستمر آنها در این مکان فرهنگی  می‌شود.

 [PageVisit]