1398/10/16 دوشنبه مسئول کتابخانه علامه طباطبایی(ره): ویژه برنامه‌های فرهنگی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مسئول کتابخانه علامه طباطبایی(ره) شهر لالجین از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت شهادت سردار پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، الهام رضوانی جلال، مسئول کتابخانه علامه طباطبایی(ره)شهر لالجین، شهرستان بهار از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت شهادت سردار پرافتخار " سپهبدحاج قاسم سلیمانی"خبر داد.

وی اظهار کرد: در مکتب توحید، از خود گذشتگی در راه خدا و دفاع از حق در بالاترین حد، ارزشگذاری شده است که شهید بزرگوار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به کاملترین شکل این فرهنگ را با رشادتها و از خودگذشتگی‌هایش معنا کرد.

مسئول کتابخانه علامه طباطبایی(ره) افزود: در همین راستا و به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان "مدافعان حریم عشق" از کتب مربوط به زندگی نامه مدافعان حرم، قرائت سوره الرحمان نثار روح پاک شهید سردارسلیمانی، معرفی کتاب"خداحافظ سالار" زندگی نامه شهید "حسین همدانی" از همرزمان حاج قاسم سلیمانی و قصه گویی ویژه با یادی از مردانگی و رشادت‌های سردار دلها برای کودکان از زبان قصه گو، از جمله برنامه‌های فرهنگی بود که صورت پذیرفت.

 [PageVisit]