1398/10/15 يكشنبه به همت کتابداران و همکاری بسیج ناحیه درگزین صورت گرفت؛ مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت کتابداران مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کتابخانه علامه دهخدا قروه درگزین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، به مناسبت شهادت پاسدار رشید اسلام، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مراسم بزرگداشتی با همکاری بسیج ناحیه درگزین در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی علامه دهخدا قروه درگزین برگزار شد.

حجت الاسلام زارع، از همرزمان شهید و عضو سپاه قدس با اشاره به شخصیت والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: این شهید بزرگوار در طول سالیان متمادی، مجاهدت‌ها و رشادت‌های بسیاری از خود نشان دادند و با ایمان قلبی و اعتقاد راسخ به خداوند متعال نمونه اعلای یک انسان کامل بودند.

وی با اشاره به اینکه ایشان در تمام ابعاد عامل به وظایف و باورهای دینی و در یک کلام یک مومن به تمام معنا بودند افزود: حاج قاسم چه در طول جنگ تحمیلی و چه بعد از آن خودش را به متعلق به تمام ملت ایران می‌دانست.

حجت الاسلام زارع ادامه داد: قطع به یقین با شهادت سردار سلیمانی راه ایشان ادامه خواهد یافت و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، آمریکا و دست نشاندگانش پاسخی کوبنده از سوی ملت ایران دریافت خواهند کرد.

محمد بیات، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین نیز گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، یکی از فرماندهان غیور ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن هم در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در کشورهای همسایه بود که محبوبیت خاصی نیز در دیگر کشورهای اسلامی داشت که پس از مجاهدت‌ها و دلاورمردی‌های بسیار، سرانجام به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود، نائل گردید.

لازم به ذکر است نمایشگاه کتاب به همین مناسبت و با موضوع مدافعان حرم در کتابخانه علامه دهخدا نیز برپا شده است.

 [PageVisit]