1398/10/14 شنبه در سوگ سردار دل‌ها کتابخانه‌های عمومی شهید اشرفی اصفهانی شهرستان کبودراهنگ، شهید بهشتی شهرستان ملایر، غدیر شهرستان کبودراهنگ، شهید آزموده شهر زنگنه شهرستان ملایر و کتابخانه مرکزی همدان به تمثال سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین و در این سوگ سیاه پوش شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پس از شنیدن خبر شهادت جانسوز سردار سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، همه کتابخانه‌های عمومی در سراسر استان همدان بسیج شدند تا پیام این شهید بزرگ که در راه اسلام و ایران از جان خود گذشت را به گوش همه اقشار به ویژه کودکان و نوجوانان برسانند. کودکانی که آینده سازان این کشور  هستند و باید بدانند که امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی و سرفرازی انقلاب اسلامی ایران در جبهه مقاومت مدیون چه افرادی است و با خون چه کسانی آبیاری و تقویت شده است.

یک روز پس از شهادت سردار رشید اسلام، مالک اشتر زمان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی دست به کار شدند و آنچه در دل داشتند را رها کردند تا بار غم قهرمانی از جنس مردان خدا را بر دوش خود سبک کنند.

امروز کتابخانه‌های عمومی شهید اشرفی اصفهانی شهرستان کبودراهنگ، شهید بهشتی شهرستان ملایر، غدیر شهرستان کبودراهنگ، شهید آزموده شهر زنگنه شهرستان ملایر و کتابخانه مرکزی همدان به تمثال سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین و در این سوگ سیاه پوش شدند.

 [PageVisit]