1398/10/11 چهارشنبه مسئول کتابخانه عمومی امام سجاد(ع)خبر داد: نمایشگاه گام دوم انقلاب در کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) مسئول کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) از برگزاری نمایشگاهی از بریده هایی از مجلات تاریخ گذشته کتابخانه با عنوان گام دوم انقلاب در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، عاطفه لطیفی، مسئول کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) شهرستان ملایر اظهار کرد: انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره ‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.

وی افزود: در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

مسئول کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) تصریح کرد: بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌ پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

لطیفی ادامه داد: این گام دوم، انقلاب را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه) هست» نزدیک خواهد کرد.

 [PageVisit]