1398/10/11 چهارشنبه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش زند برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش زند شهرشستان ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش زند با حضور امیدی بخشدار؛ تقوی شهردار شهر زنگنه؛ دهیاران و اعضای شورای شهر  زنگنه با حضور کارشناسان حقوقی، بودجه و انجمن‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان برگزار شد.

در این جلسه مسئول کتابخانه شهید آزموده شهر زنگنه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های اخیر این کتابخانه در راستای جذب اعضا و ساماندهی منابع این کتابخانه که در هفته دولت سال‌ جاری افتتاح شد پرداخت.

 در ادامه نسبت به تکمیل سالن سالن آمفی تئاتر این کتابخانه که ظرفیت  مطلوبی در جهت افزایش فعالیت‌های فرهنگی در این منطقه داراست  تاکید شد.

سیدمهدی آخشیک، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر در ادامه به پیگیری استقرار پیشخوان کتاب در روستای مهدویه اشاره کرد و افزود: با توجه به حضور شهردار در جلسه به ضرورت واریز نیم درصد درآمد شهرداری به حساب انجمن کتابخانه ها  تاکید شد.

 وی تصریح کرد: همچنین با توجه به  اهمیت مباحث فرهنگی و تاثیر گذاری  صددر صدی این برنامه‌ها در جوامع بر ضرورت برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی کتابخوانی برای گروه‌های سنی و جنسیتی مختلف تاکید و برنامه ریزی‌هایی مدون صورت گرفت.

 [PageVisit]