1398/10/11 چهارشنبه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن شهرستان ملایر با حضور حجت الاسلام طباطبایی، امام جمعه شهر سامن؛ عبدالملکی بخشدار، شهرداری و شورای شهر، حوزه مقاومت بسیج شهر سامن، دانشگاه آزاد و موسوی مدیریت آموزش و پرورش این شهر تشکیل شد.

در این جلسه  گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه‌های این بخش ارائه و نسبت به ضرورت همکاری فرهنگی و ترویجی با محوریت کتاب و با همکاری حوزه علمیه،حوزه مقاومت بسیج سامن و آموزش و پرورش در کنار کتابخانه‌های عمومی این بخش تاکید شد.

سید مهدی آخشیک، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر همچنین از بحث همکاری حوزه علمیه و بسیج این شهر در تولید محتوا در فضای مجازی خبر داد و این همکاری مشترک را گامی در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی این منطقه دانست.

وی تعامل خوب و سازنده در ادارات و دستگاه‌های این بخش را مثبت ارزیابی کرد و افزود: وقتی مدیران  دغدغه‌مند و فعال در عرصه‌های مدیریتی دوشادوش یکدیگر تلاشی خالصانه داشته باشند حتما شاهد نتایج مثبت در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.

 [PageVisit]