1398/10/11 چهارشنبه مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر: آئین رونمایی کتاب «چهل سالگی کلمات» برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهر بهار از برگزاری آئین رونمایی کتاب « چهل سالگی کلمات » در کتابخانه عمومی شهید باهنر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زینب رهبر،  مسئول کتابخانه عمومی شهیدباهنر بهار اظهار کرد: آئین رونمایی کتاب « چهل سالگی کلمات » مجموعه شعر شاعر و نویسنده جوان شهر بهار جناب آقای سعید جلیلی هنرمند در کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزارشد.

 وی با بیان اینکه سعید جلیلی‌هنرمند یکی از شاعران جوان و بنام شهر بهار است افزود: این شاعر کارشناسی زبان و ادبیات فارسی را از دانشگاه آزاد همدان و مدرک فیلم سازی را از انجمن سینمای جوان همدان اخذ کرده است.

مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر تصریح کرد: این نویسنده بیش از 30 مقام استانی و کشوری در رشته شعر را به خود اختصاص داده و در حال حاضر ریاست مؤسسه فرهنگی هنری مدادرنگی شهر بهار را به عهده دارند.

رهبر ادامه داد: از این نویسنده تا کنون سه مجموعه شعرچاپ به نام های دو تا کلاغ غلط/ تهران: ۱۳83،  دیوان رضا بهاری/ بهار: ۱۳۸۶ و  بمب‌های خنثی شده در خواب/ تهران: ۱۳۸۹ به چاپ رسیده استو

وی خاطرنشان کرد: رونمایی یك كتاب كاری پسندیده و برای مخاطبان جالب توجه است زیرا آنها می توانند درباره كتابی كه قرار است بزودی مورد استفاده قرار گیرد، اطلاعات لازم را بدست آورند، اطلاعاتی كه هویت این كالای فرهنگی را پدیدار می‌كند.

مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر گفت: در این مراسم شاعران، منتقدان و چهره‌های فرهنگی، ادبی و هنری بهار و همدان،  ازجمله جناب آقای دکتر عرشی، جناب دکتر مجیدی ، جناب دکتر صفائی و جناب آقای جواد نوری شاعر و طنز پرداز شهر بهار و سایر فرهیختگان فرهنگ و ادب شهرستان حضور داشته و به نقد و بررسی این کتاب پرداختند.

رهبر اظهارکرد: در ادامه با لوحی از سوی فرماندار شهرستان بهار از سعید جلیلی تقدیر  و از کتابش رونمایی شد.

 [PageVisit]