1398/9/10 يكشنبه به مناسبت هفته کتاب برگزار شد آیین رونمایی از کتاب بی‌قرار در کتابخانه شهید باهنر بهار به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار آیین نقد و رونمایی از کتاب بی‌قرار در کتابخانه شهید باهنر شهرستان بهار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، هم‌زمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار آیین رونمایی و نقد کتاب" بی‌قرار: خاطرات سردار شهید سارم طهماسبی" به قلم آزاده سرافراز امیر نوبرانی با حضور سرهنگ هندی فرمانده سپاه ناحیه بهار، شفیعی بخشدار مرکزی، پیشکسوتان دفاع مقدس، مسئولین ادارات و سایر علاقه‌مندان در کتابخانه شهید باهنر بهار برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ هندی، فرمانده بسیج شهرستان بهار با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه از جنگ نرم دشمن در حوزه‌های فرهنگی و هدف قرار دادن آرمان‌ها و ارزش‌های دینی و معنوی جوانان اظهار کرد: ما با داشتن الگوهای بزرگی چون شهدای والامقام باید در زنده نگه‌داشتن اهداف و آرمان‌های شهدا و انتقال آن به نسل‌های آینده تلاش نماییم.

معصومه فزونی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیز با اشاره به پیدایش ادبیات دفاع مقدس در دوران دفاع مقدس و بعدازآن با تألیف کتاب‌های فاخر و ارزشمند در این حوزه گفت: هدف از برگزاری آیین‌های رونمایی و نقد و بررسی کتاب در هفته کتاب ارج نهادن به قلم نویسندگان بومی شهرستان و معرفی آثار ارزشمند در این حوزه به جوانان و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه است.

در این برنامه مهرداد سیفی کار از نویسندگان برجسته استان و سرکار خانم مریم عباسی کارشناس حوزه فرهنگی، به تحلیل و بررسی کتاب موردنظر پرداختند.

 [PageVisit]