1398/9/10 يكشنبه به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار برگزار شد؛ دورهمی با طعم کتاب در سرزمین میررضی‌الدین آرتیمانی به مناسبت هفته کتاب مراسم دورهمی با طعم کتاب با حضور فرهنگ دوستان در شهرستان تویسرکان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دورهمی با طعم کتاب در شهرستان تویسرکان با حضور فرماندار، روسای ادارات فرهنگی، کتابداران، خانواده آن‌ها و اصحاب فرهنگ و هنر در سالن آمفی‌تئاتر کتابخانه رضی الدین آرتیمانی برگزار شد.

مهدی کریمی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان با بیان اینکه کتاب عنصری متعالی برای رسیدن به یک حال خوش برای انسان است اظهار کرد: به همین دلیل انسان باید همواره با کتاب مأنوس باشد و هفته کتاب فرصتی است که این مهم در جامعه گوشزد شود.

سید رسول حسینی، فرماندار شهرستان تویسرکان با بیان اینکه حضور در برنامه اداره کتابخانه‌ها را فرصتی تکرار نشدنی قلمداد کرد و گفت: کتابخانه‌های عمومی و توجه ویژه به آن برای من همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و همواره خود را موظف به همکاری با این اداره و مقوله فرهنگ می‌دانم.

وی تأکید کرد: ارتقای فرهنگ منوط به توجه ویژه به ارکان آن علی‌الخصوص کتاب است.

در ادامه برنامه ضمن معرفی کتاب توسط نویسندگان بومی شهرستان" آقایان طاهرزاده و صالح بیات"، گروه نی نوازی به سرپرستی کتابدار کتابخانه شهید مدنی به اجرای موسیقی سنتی پرداختند. در ادامه از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی کسب‌وکار در شهرستان و از اصحاب فرهنگ و همیاران کتابخانه‌های عمومی تقدیر و به‌رسم یادبود جوایزی هدا شد.

در پایان این مراسم هدیه‌ای به‌رسم یادبود از طرف کتابداران به فرماندار شهرستان اهدا شد.

 [PageVisit]