1398/9/9 شنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند خبر داد: بازدید سر زده امام جمعه شهر فیروزان و بخشدار خزل از کتابخانه شهید قدوسی به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، امام جماعت فیروزان و بخشدار خزل و جمعی از کارکنان بخشداری از کتابخانه شهید قدوسی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی استان همدان، میلاد امینیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند اظهار کرد: کتابخانه شهید قدوسی فیروزان به دلیل برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع، به عنوان یک مرکز فرهنگی در سطح شهر شناخته شده است.

وی افزود: در هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار بازدید‌هایی از طرف مسئولان  شهر فیروزان و بخش خزل، دانش آموزان، دانشجویان و اهالی شهر فیروزان از کتابخانه صورت پذیرفت که از جمله آنها بازدید سرزده امام جماعت شهر فیروزان و همچنین بخشدار خزل است.

مسئول روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند تصریح کرد: حجت الاسلام محبی امام جمعه شهر فیروزان پس از بازدید از کتب موجود در قفسه‌های کتابخانه و نمایشگاه خوشنویسی کلام الله مجید که به مناسبت هفته کتابخوانی در کتابخانه برپا شده بود، فرهنگ و هنر را به عنوان دو بازوی قدرتمند برای تعالی یک جامعه تعبیر کرد.

امینیان ادامه داد: روح اله سلگی بخشدار خزل نیز با اهدای گل و تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به کتابدران شاغل در کتابخانه شهید قدوسی، وجود این کتابخانه به عنوان یک مرکز فرهنگی فعال را برای شهر ضروری عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که برگزاری برنامه‌های کتابخانه با قوت بیشتری تداوم یابد.

 [PageVisit]