1398/9/9 شنبه مسئول کتابخانه کریم خان زند روستای پیروز خبر داد: روند رو به رشد مراجعه به کتابخانه در روستای پیروز مسئول کتابخانه کریم خان زند روستای پیروز گفت: روند مراجعه اهالی روستای پیروز به کتابخانه کریم‌خان زند این روستا صعودی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، ابوذر شجاعی مقدم مسئول کتابخانه کریم خان زند روستای پیروز از افزایش  و روند رو به رشد مراجعه به کتابخانه در این روستا خبر داد.

وی اظهار کرد: مردم روستای پیروز با آغاز فعالیت کتابخانه همواره در کنار کتابدار این کتابخانه حضور داشته‌اند و در اجرای برنامه‌های ترویجی و فرهنگی یار و مددکار کتابخانه بودند.

مسئول کتابخانه کریم خان زند روستای پیروز افزود: کتابخانه اکنون به عنوان محلی برای افزایش دانایی و آگاهی در این روستا در حال فعالیت است و با سرکشی کتابدار کتابخانه به روستاهای اطراف فاقد کتابخانه گامی رو به رشد برای توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ مطالعه در این خطه برداشته شده است.

شجاعی‌مقدم در ادامه از فعالیت‌های مختلف این کتابخانه در ایام هفته کتاب امسال نام برد و تصریح کرد: از آن جمله می‌توان به برگزاری نشست‌های کتابخوان و جمع خوانی و برگزاری مسابقه نقاشی در کتابخانه اشاره کرد.

 [PageVisit]