1398/9/9 شنبه مسئول کتابخانه شهدای گمنام شهر جوکار خبر داد: اجرای طرح معرفی ضربتی کتاب در کتابخانه شهدای گمنام جوکار مسئول کتابخانه شهدای گمنام شهر جوکار شهرستان ملایر گفت: طرح معرفی ضربتی کتاب در کتابخانه شهدای گمنام جوکار شهرستان ملایر اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فاطمه قربانی مسئول کتابخانه شهدای گمنام شهر جوکار از اجرای طرح معرفی ضربتی  کتاب در این کتابخانه خبر داد.

وی افزود: این طرح برای نخستین بار در سطح کشور اجرا می‌شود و کتابخانه شهدای گمنام جوکار به عنوان نخستین برگزار کننده این طرح در سال گذشته و در هفته کتاب این طرح را اجرا کرد و امسال نیز با توجه به درخواست‌های مخاطبان کتابخانه و استقبال از این برنامه  برای دومین سال به اجرا در آمد.

مسئول کتابخانه شهدای گمنام جوکار تصریح کرد: در این طرح مخاطبان به معرفی خلاقانه کتاب با توجه به ذوق و استعداد هنری خود پرداخته و کتاب با شکل‌های مختلف معرفی می‌شود و در پایان به اجراهای خلاقانه جوایزی اهدا می‌شود.

قربانی در ادامه به تشریح دیگر برنامه‌های این کتابخانه در هفته گتاب پرداخت و ادامه داد: در ایام بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران این کتابخانه با اجرای نشست کتابخوان مدرسه‌ای، نمایشنامه خوانی با حضور مسئولین و دانش آموزان مدرسه، مسابقه نقاشی و بازدید مدارس و مهدهای کودک پذیرای عموم علاقمندان بود.

 [PageVisit]