1398/9/9 شنبه مسئول کتابخانه شهید بهشتی ملایر: برنامه‌های هفته کتاب افراد بیشتری را به کتابخانه شهید بهشتی ملایر جذب کرد مسئول کتابخانه شهید بهشتی ملایر گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی باعث جذب بیشتر مخاطبان به کتابخانه شهید بهشتی ملایر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، بهارک بختیاری مسئول کتابخانه شهید بهشتی ملایر برنامه‌های  اجرا شده این کتابخانه در هفته کتاب را تشریح کرد.

وی اظهار کرد: در ایام گرامیداشت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران کتابخانه شهید بهشتی همانند سال‌های قبل به اجرای برنامه‌های متنوعی اقدام کرد و حال خوش خواندن را به مخاطبان هدیه داد.

مسئول کتابخانه شهید بهشتی افزود: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به اجرای دو نشست نمایشنامه خوانی در سطح مدارس با همکاری کتابداران سایر کتابخانه‌ها، نشست کتابخوان مدرسه‌ای با موضوع کتب پیامبر، جمع خوانی از کتاب آخرین فرستاده، نمایشگاه کتاب، بازدید مدارس و مهدهای کودک از کتابخانه، برگزاری مسابقه نقاشی و خوشنویسی و همچنین مسابقه ساخت روزنامه دیواری، قصه گویی در بخش کودک، مسابقه مشاعره  با حضور اعضا در مدرسه حاج فراهانی نام برد.

بختیاری اجرای برنامه‌های فرهنگی در طول ایام سال را یکی از راه‌های افزایش حضور مخاطبان در کتابخانه نام برد و  تصریح کرد: با افزایش برنامه‌های فرهنگی از جمله نشست‌های شاهنامه خوانی و مثنوی خوانی در این کتابخانه شاهد حضور چشمگیر آحاد مردم با سلایق و سنین مختلف در سطح کتابخانه بهشتی هستیم که  گواهی بر این ادعاست.

 [PageVisit]