1398/9/3 يكشنبه مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی خبر داد: حال خوش خواندن در کتابخانه عمومی پروین اعتصامی همدان مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه‌های فرهنگی متعدد در کتابخانه عمومی پروین اعتصامی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فرهاد رستمی جمیل؛ مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی از برگزاری برنامه‌های فرهنگی متعدد در گروه‌های سنی مختلف به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی پروین اعتصامی خبر داد.

مسئول کتابخانه با بیان اینکه هفته کتاب و کتابخوانی فرصت مغتنمی برای جذب هر چه بیشتر اعضا است اظهار کرد: به‌نحوی‌که در این ایام با آذین‌بندی و فضاسازی که در کتابخانه صورت می‌گیرد و برنامه‌های متعددی که برگزار می‌شود، می‌توان اعتمادسازی بیشتری بین کتابخانه و مراجعه‌کنندگان صورت داد.

ندا دخیلی؛ کتابدار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی نیز بیان کرد: در طی هفته کتاب و کتابخوانی برنامه‌های فرهنگی متنوعی در سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگ‌سال پیگیری شد که با استقبال اعضا و مراجعه‌کنندگان همراه گردید.

وی ادامه داد: در گروه سنی کودک برنامه‌هایی چون بازدید مدرسه عطیه و فلسطین از بخش‌های مختلف کتابخانه، قصه‌گویی، تهیه روزنامه دیواری، مسابقه نقاشی و مسابقه صندلی در کتابخانه و مهدهای کودک برگزار شد.

کتابدار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی خاطرنشان کرد: در رده سنی نوجوان مسابقات کتابخوانی، مسابقه "بهترین جمله راجع به کتابخانه" و مسابقاتی دیگر برگزار شد.

دخیلی گفت: بخش بزرگ‌سال نیز با برگزاری نشست کتابخوان و کارگاه آموزش آشپزی همراه بود.

وی ادامه داد: به مناسبت ایام کتاب و کتابخوانی و تقارن آن با هفته وحدت، نمایشگاه کتاب و جشن‌هایی نیز به جهت شاداب سازی محیط کتابخانه برگزار شد که موردتوجه شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

 

 [PageVisit]