1398/8/29 چهارشنبه در کتابخانه امیرالمؤمنین (ع) شهرستان نهاوند انجام گرفت: دیدار امام جماعت مسجد سیدالشهدا از کتابخانه امیر المومنین (ع) در راستای تشویق به کتابخوانی و تکریم کتابداران در هفته کتاب و کتابخوانی، امام جماعت مسجد سیدالشهدا به همراه نمازگزاران از کتابخانه عمومی امیرالمؤمنین بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محمد کاظم زمانی فرد، کتابدار کتابخانه امیرالمؤمنین (ع) از بازدید امام جماعت مسجد سیدالشهدا نهاوند و نمازگزاران بعد از نماز مغرب و عشاء از فعالیت‌های انجام‌گرفته در هفته کتاب کتابخانه امیر المومنین (ع) خبر داد.

وی گفت: بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد سیدالشهدای شهرک شهید حیدری با هماهنگی حجت‌الاسلام شعبانی امام جماعت مسجد به همراه نمازگزاران از کتابخانه امیرالمؤمنین (ع) بازدید کردند.

کتابدار کتابخانه امیرالمؤمنین (ع) اظهار کرد: نمازگزاران از قسمت‌های مختلف کتابخانه و نمایشگاه کتاب، بازدید به عمل آوردند و با توضیحات کتابدار درباره نحوه عضویت در کتابخانه، تعداد نسخه‌های کتاب و نشریات موجود در کتابخانه آشنا شدند.

در پایان این بازدید حجت‌الاسلام شعبانی به معرفی کتاب‌هایی در حوزه دینی و مذهبی برای نمازگزاران پرداخت و نکاتی را درباره کتاب و فواید آن برای روح و جسم افراد توضیح داد. وی همچنین حاضرین و خانواده‌های آن‌ها را برای استفاده از کتابخانه ترغیب کرد.

 [PageVisit]