1398/8/27 دوشنبه مسئول کتابخانه دانشجو خبر داد: هفته کتاب با رنگ و بویی متفاوت در کتابخانه دانشجو هفته کتاب با رنگ و بویی متفاوت در کتابخانه عمومی دانشجو ملایر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فرشته دولتی، مسئول کتابخانه دانشجو از برگزاری برنامه‌هایی متنوع  و با رنگ و بویی خاص در این کتابخانه خبر داد.

وی اظهار کرد: هرسال در هفته کتاب شوری خاص در کتابخانه‌ها ایجاد می‌شود و کتابداران سعی بر ایجاد حرکت و تلاشی نو در مسیر عرصه کتابداری و کتابخانه‌ها دارند.

وی افزود: امسال در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی کتابخانه دانشجو با تلاش بر محوریت قرار دادن مدارس در برنامه‌های فرهنگی این هفته تلاشی مضاعف برای ایجاد انگیزه و نیرویی جدید در میزبانی از دانش آموزان و والدین آن‌ها در پیش گرفت.

مسئول کتابخانه دانشجو با اشاره به جمعیت بالای دانش آموزان  و حضور  و تأثیر آنان در خانواده‌های مختلف از این ظرفیت ویژه به‌عنوان راهی برای افزایش مخاطبان در کتابخانه‌ها یاد کرد و ادامه داد: ما در کتابخانه  با اجرای برنامه‌های متنوع ذائقه مخاطبان را در نظر گرفته و پذیرای حضور آنان در محافل و نشست‌های فرهنگی و کتابخوان  آتی هستیم.

دولتی خاطرنشان کرد: برنامه‌های متنوعی در  این کتابخانه ازجمله آموزش کتابداران مبتدی در مدارس، آموزش مرجع شناسی و رده‌بندی، قصه‌گویی‌های خلاق در مدارس و مهدهای کودک، مسابقه کلاژ، برنامه مشترک با کتابخانه علامه مجلسی شامل معرفی  خلاقانه کتب تغذیه سالم برای کودکان همراه با طناب‌کشی نمادین کودکان با نمادهای مواد غذایی، برگزاری مسابقه هرم کتابخوان و مسابقه موزیک کتاب، برگزاری نمایشنامه خوانی در مدارس ابتدایی برگزار شد.

 [PageVisit]