1398/8/27 دوشنبه در شهرستان ملایر به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت: دلجویی و دیدار کتابداران از خانواده معظم شهدا کتابداران شهرستان ملایر به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با خانواده شهدا دیدار و از آنان دلجویی کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از دلجویی و دیدار کتابداران با خانواده معظم شهدا در ایام هفته کتاب خبر داد.

وی اظهار کرد: در ایام هفته کتاب و در راستای ادای دین و احترام به خانواده معزز و گران‌قدر شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم شهرستان ملایر با خانواده مکرم دو شهید گران‌قدر دیدار شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر بابیان اینکه کتابداران با خانواده محترم شهید حیدر ابراهیم‌خانی اولین شهید مدافع حرم شهرستان ملایر و خانواده محترم شهید حمیدرضا شریفی شهید معزز سال‌های دفاع مقدس دیدار کردند افزود: شهدا الگوی تمام‌عیار یک انسان واقعی و رهروان صادق و حقیقی مکتب سید و سالار شهیدان هستند.

آخشیک تصریح کرد: آشنایی با سیره و منش این انسان‌های آزاده و درنهایت پیروی از اعتقادات و اندیشه‌های والای این شهدا در رهروی و دفاع از حریم ولایت وظیفه شرعی و اخلاقی تک‌تک ماست.

 [PageVisit]