1398/8/25 شنبه مسئول کتابخانه امام سجاد (ع) خبر داد: حال خوش خواندن در اسلامشهر آق گل مسئول کتابخانه امام سجاد (ع) گفت: اسلامشهر آق‌گل در هفته کتاب و کتابخوانی میزبان برنامه‌های متفاوتی از جنس حال خوش خواندن است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ عاطفه لطیفی مسئول کتابخانه امام سجاد (ع) اسلامشهر آق گل شهرستان ملایر از ایجاد احساس حال خوش خواندن در فضای فرهنگی اسلامشهر آق گل خبر داد.

وی افزود: در ایام بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی این کتابخانه که تنها کتابخانه اسلامشهر آق‌گل است با ایجاد شورونشاط در مدارس و کتابخانه درصدد استشمام حال خوش خواندن در فضای فرهنگی در بین کودکان و نوجوانان و اقشار مختلف مردم است.

مسئول کتابخانه امام سجاد (ع) تصریح کرد: در این راستا با اجرای برنامه‌های متعدد و متنوع فرهنگی شامل برگزاری مسابقات کتابخوانی، قصه‌گویی در مدارس و بازدید از مدارس و دعوت از دانش آموزان برای حضور در کتابخانه ازجمله این برنامه‌هاست.

لطیفی همچنین بابیان اینکه برگزاری نشست‌های مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای و نمایشگاه کتاب در کتابخانه از دیگر برنامه‌های این کتابخانه است ادامه داد: تا پایان هفته با ده‌ها عنوان برنامه شاد و سرگرم‌کننده پذیرای حضور علاقه‌مندان در کتابخانه هستیم.

 [PageVisit]