1398/9/2 شنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان: نمایشگاه بزرگ کتاب همدان تمدید شد مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان همدان گفت: دومین نمایشگاه بزرگ کتاب همدان تا هفتم آذر ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان،  دکتر عاطفه زارعی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم فرهنگ دوست همدان به گرمی از نمایشگاه و فروشگاه کتاب واقع در کتابخانه مرکزی همدان استقبال کردند اظهار کرد: نمایشگاه و فروشگاه بزرگ کتاب از 11 آبان ماه در کتابخانه مرکزی برپا شد و تا 30 آبان ماه پیش بینی شده بود که به دلیل استقبال مردم تا هفت آذر ماه تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه استقبال مردم از این رویداد فرهنگ از میزان پیش بینی شده، فراتر رفت افزود: در این نمایشگاه بیش از 4 هزار عنوان کتاب در 25 هزار نسخه در حوزه‌‌های مختلف در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با بیان اینکه این نمایشگاه از ساعت 8 صبح تا 8:30 شب در کتابخانه عمومی مرکزی همدان واقع در تپه مصلی به صورت یکسره فعال است تصریح کرد: این نمایشگاه در سال گذشته برای نخستین بار در کتابخانه مرکزی برگزار و مورد توجه مردم قرار گرفت.

وی ادامه داد: به همین منظور به مناسبت هفته کتاب سال جاری دومین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب برپا شد.

زارعی تأکید کرد: عموم مردم مخاطبان اصلی این نمایشگاه هستند ودر بخش‌های مختلف، به ویژه ادبیات، کودک و نوجوان، روانشناسی، کتب درسی، تاریخی و دین آماده ارائه خدمات به مردم است.

 [PageVisit]