1398/8/30 پنجشنبه سرپرست کتابخانه مرکزی همدان: جشن کتاب در کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد سرپرست کتابخانه مرکزی همدان گفت: به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار جشن روز کتاب در کتابخانه مرکزی همدان ویژه کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، طاهره فضلعلی، سرپرست کتابخانه مرکزی همدان با بیان اینکه جشن هفته کتاب ویژه کودکان و نوجوانان در بخش کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد اظهار کرد: در این جشن اعضای کتابخانه همراه با برخی از والدین شرکت کردند.

وی با بیان اینکه کتاب وسیله‌ای ارزشمند برای رشد دانایی و به کمال رسیدن انسان است افزود: به همین منظور نام این برنامه را «با بال‌های کتاب به سوی بهشت» انتخاب کردیم تا این مفهوم در ذهن کودکان و نوجوانان شکل گیرد.

سرپرست کتابخانه مرکزی همدان تصریح کرد: در این برنامه نمایش عروسکی توسط اعضای نوجوان کتابخانه مرکزی همدان اجرا شد.

فضلعلی همچنین خاطرنشان کرد: برنامه ویژه و شاد با حضور "حمیدرضا رضایی"، مجری معروف صدا و سیمای مرکزی همدان که به "عمو حمید" شهرت دارند نیز برگزار شد که مورد استقبال کودکان قرار گرفت.

وی گفت: در این جشن مسابقه کتابخوانی ویژه کودکان و نوجوانان نیز برگزار و در پایان از برندگان این بخش با اهدا جوائزی قدردانی به عمل آمد.

 [PageVisit]