1398/8/14 سه‌شنبه به مناسبت هفته کتاب در شهرستان درگزین صورت گرفت دیدار کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین با امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته کتاب رئیس و کارکنان اداره کتابخانه‌ها عمومی درگزین با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محمد بیات، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درگزین،  اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی،  پرسنل کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با امام جمعه درگزین دیدار و گفت و گو کردند.

وی افزود: شهرستان درگزین که به تازگی تاسیس شده، دارای 2 باب کتابخانه شهری و دو باب کتابخانه روستایی و تعداد 2100 نفر عضو فعال است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درگزین با بیان اینکه در هفته کتاب به طور  میانگین در هر کتابخانه 20 برنامه فرهنگی پیش بینی شده است، تصریح کرد: در راستای توسعه  فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با کتابخانه‌ها،  طبق هماهنگی‌های انجام شده با اداره آموزش و پرورش شهرستان، مدارس به صورت نوبتی از کتابخانه‌ها بازدید خواهند کرد.

در ادامه حجت الاسلام ربیعی، امام جمعه شهرستان درگزین، ضمن تشکر از خدمات ارائه شده توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، کتابخانه‌ها را بهترین مکان برای تعالی فعالیت‌های فرهنگی دانست و گفت: در هفته کتاب، ستاد نماز جمعه آماده است در راستای معرفی و ترویج فرهنگ مطالعه اقدامات لازم را انجام دهد.

در پایان  این دیدار کتاب نفیس "قاموس قرآن" از طرف امام جمعه شهرستان به کتابخانه علامه دهخدا قروه درگزین  اهدا شد.

 [PageVisit]