1398/8/4 شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین: اختتامیه تکیه مکتب محرم در کتابخانه شهید مطهری برگزار شد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین گفت: اختتامیه تکیه مکتب محرم در کتابخانه شهید مطهری فامنین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان، روح الله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین اظهار کرد: در راستای شناساندن و بصیرت افزایی و معرفی مکتب عاشورا و امام حسین(ع) به کودکان و نوجوانان تکیه‌ای در کتابخانه شهید مطهری فامنین با برگزاری  برنامه‌های مختلفی از قبیل نذری، مداحی ،نشست کتابخوان، سخنرانی مذهبی، معرفی کتاب، اجرای تعزیه، و . . . در طول ایام محرم و صفر بر پا شده بود.

وی با بیان اینکه  با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی ماه صفر فعالیت این تکیه با برگزاری مراسم اختتامیه رسما به پایان رسید. اظهار کرد: در روز پایانی برنامه‌های مختلفی در این تکیه برگزار شده که می‌توان به تعزیه خوانی پیشکسوتان این رشته، سخنرانی مذهبی و برگزاری مسابقه و پخش حلوای نذری اشاره کرد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین خاطرنشان کرد: در پایان مراسم اختتامیه از فعالان تکیه و کسانی که حضور مستمر در این تکیه داشتند و در اجرای برنامه‌های کمک می‌کردند تقدیر به عمل آمد.

 [PageVisit]